WoningNet Jubileum
 

WoningNet Onderzoek & Advies succes op VNG Jaarcongres

Vorige week dinsdag en woensdag (7 & 8 juni) stond onze afdeling Onderzoek & Advies op het VNG Jaarcongres: het grootste congres voor de lokale overheid in Nederland. Bezoekers van de beurs konden onder het genot van een Luikse wafel en verse koffie meer te weten komen over de verschillende onderzoeken die wij voor hen kunnen uitvoeren. Bezoekers waren zeer enthousiast.

Schat aan kennis
WoningNet heeft een schat aan kennis op het gebied van de woningmarkt en doet regelmatig onderzoek naar allerlei aspecten van deze markt, op lokaal, regionaal en nationaal niveau. Veel gemeenten komen dan ook bij WoningNet terecht als zij advies willen over woonbeleid en al haar aspecten.


Alsnog kennismaken met Onderzoek & Advies?
Bent u niet op het VNG Jaarcongres geweest, maar wilt u meer weten over wat onze afdeling Onderzoek & Advies voor u kan betekenen? Neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.


Naar het nieuwsoverzicht